رزرو بیلبورد

اجاره-بیلبورد-در-کرمانشاه

رزرو بیلبورد

بیلبورد چیست؟

بیلبورد یک سازه تبلیغاتی بزرگ در فضای باز است که معمولاً در مناطق پرترافیک مانند کنار جاده های شلوغ یافت نصب می شوند. بیلبوردها تبلیغات بزرگی را در اختیار عابران پیاده و رانندگان قرار می دهند. معمولاً برندها از بیلبوردها برای ساختن برند خود یا برای ایجاد فروش روی محصولات جدید خود استفاده می کنند.

بیلبوردها در سراسر جهان استفاده می شوند، اما این شکل از تبلیغات برای اولین بار در ایالات متحده در طول دهه 1920 رایج شد. از سال 1925 تا 1963، Burma-Shave یکی از برجسته ترین تبلیغ کنندگان بیلبورد بود.

این شرکت با ارسال جینگل های جذاب که در چهار یا پنج بیلبورد مختلف کشیده شده بود، توجه زیادی را به خود جلب کرد. وعده یک خط پانچ در بیلبورد نهایی یک منبع سرگرمی برای رانندگان بود و شرکت اغلب مسابقاتی را برگزار می کرد که مشتریان را تشویق می کرد تا جینگل های Burma-Shave خود را ارسال کنند.

اگرچه تبلیغات بیلبورد مفهومی نسبتاً ساده است، اما با گذشت سال‌ها، پیشرفت‌های تکنولوژیکی در این فرآیند وجود داشته است. به عنوان مثال، برخی از طراحان تبلیغاتی ایجاد می کنند که بخشی از تصویر را از لبه بیلبورد آویزان می کند.

برخی از بیلبوردهای جدیدتر از فناوری به نام حرکت سه گانه برای ایجاد یک بیلبورد با سه قسمت مجزا استفاده می کنند که در نتیجه سه بیلبورد در یک قسمت ایجاد می شود. همچنین بیلبوردهای دیجیتالی وجود دارند که برای چرخاندن یک سری تبلیغات ثابت کامپیوتری شده اند. برخی از شرکت ها حتی در حال آزمایش استفاده از بیلبوردهای تعاملی و هولوگرافیک هستند.

رزرو بیلبورد با قیمت مناسب و بهترین مکان ها

رزرو بیلبورد ، تبلیغات یکی از عواملی است که سبب می شود نام برند تجاری به عموم افراد معرفی شود . در واقع بدون تبلیغات فقط مشتریان آشنا و کسانی که اتفاقی از مقابل محل کسب شما می گذرند برای دیدن اجناس، کالاها و یا دریافت خدمات به سراغ شما می آیند.

اگر می خواهید مشتریان زیادی داشته باشید و به درآمد بالاتری برسید، لازم است تبلیغات بهینه ای در سطح شهر و در صورت بزرگ بودن کسب و کار در سطح کشور انجام دهید.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی که طرفداران زیادی دارد و در صورتی که به شکلی بهینه به نمایش گذاشته شود، می تواند بازخورد قوی داشته باشد، بیلبورد است.

منظور از بهینه بودن تبلیغات اجرای آن در زمان و موقعیت مناسب است . بیلبوردها جزء تبلیغات گران قیمت اما تاثیرگذار هستند که معمولاً افراد این بیلبوردها را از آژانس های تبلیغاتی برای مدت زمان مشخص اجاره می کنند، به همین دلیل هر چند وقت یه بار محتوای تبلیغاتی نصب شده بر روی بیلبورد تعویض می شود.

وقتی برای صرفه جویی در پول ، تبلیغات را متوقف کنید مانند این می ماند که برای صرفه جویی در وقت و زمان ، ساعت خود را از کار بیاندازید. از تبلیغات غافل نشوید

ارائه بهترین خدمات در زمینه تبلیغات محیطی, رزرو بیلبورد|اجاره بیلبورد|ساخت بیلبورد|اجاره پل عابر پیاده

برای دیدن کاتالوگ بیلبورد (سایز و مکان ) روی دریافت کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09182424244

سوالات متداول

+نقش بیلبورد در تبلیغات چیست؟
بیلبورد یک سازه تبلیغاتی بزرگ در فضای بازاست که معمولاً در مناطق پرتردد مانند کنار جاده‌های شلوغ دیده می‌شوند. بیلبورد ها تبلیغات بزرگی را در اختیار عابران پیاده و  رانندگان برای دیده شدن بهتر محصولات قرار می دهند.
+هزینه تبلیغ در بیلبورد چقدر است؟
قیمت بیلبوردهای بستگی به سایز و مکان قرار گیری بیلبورد دارد ،  اگر در شهرهای متوسط یا بزرگ قرار داشته باشند، هزینه بیشتری برای اجاره دارند. بیلبوردهای دیجیتال گران تر هستند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09182424244

+تبلیغات بیلبورد چقدر موثر است؟
حدود 71 درصد از رانندگان می گویند که هنگام پشت فرمان به بیلبوردها نگاه می کنند و 50 درصد می گویند که به شدت درگیر هستند. انواع تبلیغات در فضای باز فراتر از بیلبوردهایی که فقط پوسترهای بزرگ هستند گسترش یافته است. یک تصویر متحرک روی بیلبورد دیجیتال قدرت جلب توجه آن را افزایش می دهد.
+مزایای بیلبورد چیست؟
بیلبوردها به شرکت ها این امکان را می دهند که با یک تاکتیک تبلیغاتی به طیف وسیعی از مشتریان دست یابند. به جای صرف زمان و هزینه اضافی برای شناسایی و تحقیق در مورد گروه های مشتریان هدف، یک بیلبورد به شما امکان می دهد تا به بخش بزرگی از جمعیت عمومی متنوع دسترسی پیدا کنید.
+چرا مردم از بیلبوردها برای تبلیغات استفاده می کنند؟
بیلبوردها امکان بازاریابی هدفمند جغرافیایی را فراهم می کنند.
همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که افرادی که در منطقه خدمات شما هستند پیام شما را می‌شنوند. بیلبوردها به شما این امکان را می دهند که در هر دو زمینه موفق شوید. وقتی پیام خود را روی یک بیلبورد قرار می دهید، می دانید وقتی مردم پیام شما را ببینند کجا خواهند بود

نظر شما ؟