رزرو بیلبورد

اجاره-بیلبورد-در-کرمانشاه

رزرو بیلبورد

بیلبورد چیست؟

بیلبورد یک سازه تبلیغاتی بزرگ در فضای باز است که معمولاً در مناطق پرترافیک مانند کنار جاده های شلوغ یافت نصب می شوند. بیلبوردها تبلیغات بزرگی را در اختیار عابران پیاده و رانندگان قرار می دهند. معمولاً برندها از بیلبوردها برای ساختن برند خود یا برای ایجاد فروش روی محصولات جدید خود استفاده می کنند.

بیلبوردها در سراسر جهان استفاده می شوند، اما این شکل از تبلیغات برای اولین بار در ایالات متحده در طول دهه 1920 رایج شد. از سال 1925 تا 1963، Burma-Shave یکی از برجسته ترین تبلیغ کنندگان بیلبورد بود.

این شرکت با ارسال جینگل های جذاب که در چهار یا پنج بیلبورد مختلف کشیده شده بود، توجه زیادی را به خود جلب کرد. وعده یک خط پانچ در بیلبورد نهایی یک منبع سرگرمی برای رانندگان بود و شرکت اغلب مسابقاتی را برگزار می کرد که مشتریان را تشویق می کرد تا جینگل های Burma-Shave خود را ارسال کنند.

اگرچه تبلیغات بیلبورد مفهومی نسبتاً ساده است، اما با گذشت سال‌ها، پیشرفت‌های تکنولوژیکی در این فرآیند وجود داشته است. به عنوان مثال، برخی از طراحان تبلیغاتی ایجاد می کنند که بخشی از تصویر را از لبه بیلبورد آویزان می کند.

برخی از بیلبوردهای جدیدتر از فناوری به نام حرکت سه گانه برای ایجاد یک بیلبورد با سه قسمت مجزا استفاده می کنند که در نتیجه سه بیلبورد در یک قسمت ایجاد می شود. همچنین بیلبوردهای دیجیتالی وجود دارند که برای چرخاندن یک سری تبلیغات ثابت کامپیوتری شده اند. برخی از شرکت ها حتی در حال آزمایش استفاده از بیلبوردهای تعاملی و هولوگرافیک هستند.

Billboard-رزرو-بیلبورد

رزرو بیلبورد با قیمت مناسب و بهترین مکان ها

رزرو بیلبورد ، تبلیغات یکی از عواملی است که سبب می شود نام برند تجاری به عموم افراد معرفی شود . در واقع بدون تبلیغات فقط مشتریان آشنا و کسانی که اتفاقی از مقابل محل کسب شما می گذرند برای دیدن اجناس، کالاها و یا دریافت خدمات به سراغ شما می آیند.

اگر می خواهید مشتریان زیادی داشته باشید و به درآمد بالاتری برسید، لازم است تبلیغات بهینه ای در سطح شهر و در صورت بزرگ بودن کسب و کار در سطح کشور انجام دهید.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی که طرفداران زیادی دارد و در صورتی که به شکلی بهینه به نمایش گذاشته شود، می تواند بازخورد قوی داشته باشد، بیلبورد است.

منظور از بهینه بودن تبلیغات اجرای آن در زمان و موقعیت مناسب است . بیلبوردها جزء تبلیغات گران قیمت اما تاثیرگذار هستند که معمولاً افراد این بیلبوردها را از آژانس های تبلیغاتی برای مدت زمان مشخص اجاره می کنند، به همین دلیل هر چند وقت یه بار محتوای تبلیغاتی نصب شده بر روی بیلبورد تعویض می شود.

وقتی برای صرفه جویی در پول ، تبلیغات را متوقف کنید مانند این می ماند که برای صرفه جویی در وقت و زمان ، ساعت خود را از کار بیاندازید. از تبلیغات غافل نشوید

ارائه بهترین خدمات در زمینه تبلیغات محیطی, رزرو بیلبورد|اجاره بیلبورد|ساخت بیلبورد|اجاره پل عابر پیاده

هر زمان و کجا می خواهید تبلیغ کنید
بیلبورد
برای دیدن کاتالوگ بیلبورد (سایز و مکان ) روی دریافت کلیک کنید
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09182424244

طراحی بیلبورد ?

پیام های بازاریابی معمولاً حالت و محیطی را تعیین می کند که بیلبورد می تواند مؤثرترین باشد. اگر طنز یک موضوع اساسی در پیام‌های بیلبورد باشد، رنگ‌های روشن ممکن است تصویر را تقویت کنند و در نتیجه آن را کمی بیشتر برجسته کنند. به طور مشابه، اگر موضوع مورد نظر جدی یا حرفه ای باشد، رنگ ها ممکن است با این احساسات مرتبط باشند. استخدام یک تیم گرافیکی خبره که در خلاقیت بیلبوردهای تبلیغاتی با تجربه هستند بسیار مهم است

زیرا کمک های بصری یکی از بالاترین اولویت ها هستند. یک بیلبورد خوب از ماهیت بصری رسانه برای جذب و جذب بیننده – که به احتمال زیاد ماشین خود را رانندگی می کند – استفاده می کند تا بعداً با آنچه ارائه می شود درگیر شود.

پس از طراحی بیلبورد، باید راه اندازی شود. تنظیم بیلبورد شامل چندین انتخاب کلیدی است. انتخاب هایی مانند انتخاب متریالی که بیلبورد از آن ساخته خواهد شد، انتخاب محل نمایش بیلبورد و انتخاب مدت زمان نمایش بیلبورد.

بیشتر بیلبوردها به دلیل استحکام و مقرون به صرفه بودن آن مواد، به کاغذ یا وینیل متکی هستند. البته بیلبوردهای دیجیتال و همان طور که قبلا ذکر شد بیلبوردهای نقاشی شده با دست نیز وجود دارد. هر دو گزینه نیز معتبر هستند، اما بیلبوردهای ساخته شده از کاغذ یا وینیل بسیار معمولی تر هستند.

بیشتر اوقات، یک بیلبورد ساخته شده از این مواد باید 3 متر عرض و 5متر ارتفاع داشته باشد. دلیل این امر این است که اکثر قاب‌های بیلبورد دارای این اندازه‌ها هستند، زیرا استاندارد صنعتی است. اما، تعداد زیادی قاب بیلبورد وجود دارد که اندازه‌های متفاوتی دارند، به همین دلیل است که قبل از چاپ بنر، مهم است که بدانید بیلبورد در کجا قرار دارد.

قرارداد استاندارد بیلبورد حداقل یک ماه طول می کشد. اگر بیلبورد به خوبی کار می کند، پس قرارداد باید تمدید شود، اما اگر اینطور نیست، بیلبورد باید اصلاح شود یا به جای دیگری منتقل شود.

بیلبورد یک تابلوی غول پیکر کنار جاده است. ممکن است از کنار چندین بیلبورد در بزرگراه بگذرید که یک نمایندگی خودرو، یک رستوران یا هر چیز دیگری را که شخصی پول داده است روی بیلبوردی به اندازه کافی بزرگ داشته باشد که توسط اتومبیل های عبوری دیده شود.

هنگامی که یک شرکت تصمیم می گیرد چگونه تبلیغ کند، ممکن است تبلیغات اینترنتی، تبلیغات تلویزیونی، پخش روزنامه ها یا تبلیغات بیلبورد را خریداری کند. بیلبورد راه خوبی برای جلب توجه مردم است، زیرا بسیار بزرگ است و مسافر ممکن است پنج بار در هفته با آن رانندگی کند یا از کنار آن عبور کند. کلمه بیلبورد برای اولین بار در دهه 1840 در انگلیسی آمریکایی ظاهر شد، به معنای تابلو یا دیواری که در آن پوسترها یا تابلوهای دستی چسبانده می شد. بیلبورد نیز نام یک مجله موسیقی است.

انواع بیلبورد

بیلبوردها در شکل ها و اندازه های مختلف ساخته می شوند. برخی از انواع بیلبوردها عبارتند از:

بیلبوردهای دیجیتال: یک بیلبورد دیجیتالی تصاویر و متن های مختلف ساخته شده توسط سیستم ها و نرم افزارهای کامپیوتری را نمایش می دهد. می توان آن را طوری تنظیم کرد که متن در حال اجرا را نشان دهد، یا می توانید بسته به زمان روز آن را تغییر دهید. متون دائماً در حال تغییر حداکثر تأثیر را ارائه می دهند و به مخاطبان خاص می رسند.

بیلبوردهای موبایل:

بیلبورد متحرک تابلویی است که در اتوبوس ها، اتومبیل ها و سایر وسایل نقلیه در حال حرکت ظاهر می شود. مزیت بیلبورد موبایل این است که بیشتر مورد توجه مخاطبان هدف شما قرار می گیرد. این به این دلیل است که وسیله نقلیه در منطقه ای که شما به عنوان مکان کلیدی برای تبلیغ شرکت خود انتخاب کرده اید حرکت می کند.

بیلبوردهای استاتیک:

بیلبوردهای استاتیک از وینیل چاپ شده بزرگ ساخته شده و در سراسر صفحه بیلبورد کشیده شده است. در اینجا، یک عنصر خاص در بیلبورد را نمی توان در عرض چند ثانیه یا چند دقیقه تغییر داد، بلکه باید دوباره نصب شود و به سازه متصل شود.

بیلبوردهای سه بعدی:

بیلبوردهایی به سبک مدرن هستند که با ارائه تصاویر سه بعدی دراماتیک و گرافیک سبک کتاب پاپ آپ توجه و کنجکاوی بینندگان را به خود جلب می کنند. آنها حتی می توانند یک تصویر ثابت را به یک جسم متحرک تبدیل کنند که می تواند پیام های مختلفی را در زمان های مختلف نمایش دهد.

دلایل قانع کننده دیگری که چرا بیلبوردها یک استراتژی تبلیغاتی عالی هستند عبارتند از:

بیلبوردها بزرگ و چشم نواز هستند:

بیلبوردها فضای قابل توجهی را اشغال می کنند و اگر توسط بازاریاب های ماهر طراحی شوند می توانند جذاب باشند. یک بیلبورد خوب ممکن است یک مشتری بالقوه را متوقف کند و آن را عمدا یا ناخواسته ببیند. به دستیابی به مخاطبان هدف کمک می کند: تبلیغات بیلبورد، هدف قرار دادن یک مخاطب محلی خاص را آسان می کند. با فناوری امروزی، می‌توانید یک تقسیم‌بندی جمعیت‌شناختی ایجاد کنید تا نشان دهید بخش عمده‌ای از مخاطبان هدف شما از کجا بازدید می‌کنند و سپس بیلبوردهای خود را در جایی قرار دهید که این گروه خاص آنها را ببیند.

انگیزه ای برای خریدهای فوری فراهم می کند:

یکی از دلایلی که بیلبوردها هنوز مورد استفاده قرار می گیرند این است که آنها توانایی تأثیرگذاری و الهام بخشیدن به مشتریان را برای خرید فوری دارند. بینندگان کلیدی شما تصمیم گیرندگان شما هستند. بنابراین، اگر بتوانید از طریق بیلبورد خود به ذهن آنها متصل شوید، آنها به فروشگاه شما می روند و خرید می کنند.

به عنوان مثال، وقتی با دوستان خود در یک سفر جاده ای هستید و اگر بیلبوردی با پیتزای فریبنده دیدید، باعث می شود که توقف کنید و غذا بخورید. این عمدی نبود، با این حال نمی‌توانید به دلیل یک بیلبورد که هوشمندانه در نزدیکی یک کافه تریا قرار داده شده، توقف کنید و غذا بخورید.

قرار گرفتن در معرض نام تجاری و یادآوری برند را تضمین می کند:

بیلبوردها در ایجاد و افزایش آگاهی از برند بسیار موثر هستند. دلیل آن این است که تبلیغ همیشه قابل مشاهده است – هیچ رسانه دیگری اجازه نمی دهد پیام شما در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته دیده شود. به برخی از تبلیغات بیلبوردهایی که در رفت و آمدهای روزانه خود می بینید نگاهی بیندازید.

احتمالاً برخی از آنها را حفظ کرده اید زیرا هر روز با آنها مواجه می شوید. بنابراین، اگر شرکت شما از تصاویر بصری یا شعارهایی استفاده می کند که جذاب، هوشمندانه یا به یاد ماندنی هستند، مشتریان بالقوه ممکن است با نگاه کردن به آن چیزهای زیادی در مورد شرکت شما بیاموزند. بعداً وقتی به محصول یا خدمات شما نیاز داشته باشند، آگهی بیلبورد شما را به خاطر خواهند آورد.

بیلبوردها برای همه سنین جذاب هستند:

برخلاف سایر اشکال تبلیغات، بیلبوردها را می توان برای هدف قرار دادن همه سنین به طور یکسان – چه کودکان و چه بزرگسالان – استفاده کرد. بازده بالایی دارد: طبق آمار، به ازای هر دلاری که برای تبلیغات بیلبورد خرج می شود، بازاریابان شش دلار درآمد دارند. در مقایسه با سایر رسانه های تبلیغاتی مانند رادیو و چاپ، این یک بازگشت سرمایه عالی است

تبلیغات بیلبورد: بازاریابی که هرگز نمی دانستید به آن نیاز دارید

تبلیغات بیلبورد ممکن است تحت پوشش روش بازاریابی درونگرا قرار نگیرد، اما همچنان می تواند راهی بسیار موثر برای تبلیغ محصولات شما و تقویت برند شما باشد. همچنین می‌تواند برای تقویت سایر تلاش‌های بازاریابی درون‌گرا که روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اید، مانند وبلاگ نویسی، پیشنهادات سرنخ آنلاین یا سئو کار کند.

نکات طراحی بیلبورد ما را در بالا دنبال کنید تا یک بیلبورد تاثیرگذار و به یاد ماندنی برای برند خود ایجاد کنید. و چه کسی می داند؟ ممکن است شخصی در طول رفت و آمد بعدی خود از پنجره به بیرون نگاه کند و بیلبورد شما را ببیند – و مشتری جدیدی برای شما شود.

سوالات متداول

+نقش بیلبورد در تبلیغات چیست؟
بیلبورد یک سازه تبلیغاتی بزرگ در فضای بازاست که معمولاً در مناطق پرتردد مانند کنار جاده‌های شلوغ دیده می‌شوند. بیلبورد ها تبلیغات بزرگی را در اختیار عابران پیاده و  رانندگان برای دیده شدن بهتر محصولات قرار می دهند.
+هزینه تبلیغ در بیلبورد چقدر است؟
قیمت بیلبوردهای بستگی به سایز و مکان قرار گیری بیلبورد دارد ،  اگر در شهرهای متوسط یا بزرگ قرار داشته باشند، هزینه بیشتری برای اجاره دارند. بیلبوردهای دیجیتال گران تر هستند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09182424244

+تبلیغات بیلبورد چقدر موثر است؟
حدود 71 درصد از رانندگان می گویند که هنگام پشت فرمان به بیلبوردها نگاه می کنند و 50 درصد می گویند که به شدت درگیر هستند. انواع تبلیغات در فضای باز فراتر از بیلبوردهایی که فقط پوسترهای بزرگ هستند گسترش یافته است. یک تصویر متحرک روی بیلبورد دیجیتال قدرت جلب توجه آن را افزایش می دهد.
+مزایای بیلبورد چیست؟
بیلبوردها به شرکت ها این امکان را می دهند که با یک تاکتیک تبلیغاتی به طیف وسیعی از مشتریان دست یابند. به جای صرف زمان و هزینه اضافی برای شناسایی و تحقیق در مورد گروه های مشتریان هدف، یک بیلبورد به شما امکان می دهد تا به بخش بزرگی از جمعیت عمومی متنوع دسترسی پیدا کنید.
+چرا مردم از بیلبوردها برای تبلیغات استفاده می کنند؟
بیلبوردها امکان بازاریابی هدفمند جغرافیایی را فراهم می کنند.
همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که افرادی که در منطقه خدمات شما هستند پیام شما را می‌شنوند. بیلبوردها به شما این امکان را می دهند که در هر دو زمینه موفق شوید. وقتی پیام خود را روی یک بیلبورد قرار می دهید، می دانید وقتی مردم پیام شما را ببینند کجا خواهند بود

نظر شما ؟