آسمان مجازی

جنس آسمان مجازی چیست؟

جنس آسمان مجازی یا تایل های آسمان مجازی از ورقه های پلاکسی گلاس (Plexiglass) و متشکل از نوعی ترموپلاستیک است.خاصیت ضد گرد و غبار دارد و حتی اگر در طولانی مدت گردوغبار روی آن ها بنشیند، به راحتی با یک دستمال نمدار در کمترین زمان دوباره تمیز می شوند.با توجه به ابعاد،تایل آسمان مجازی در ضخامت های 4،2 و 6 میل تولید میشوند.

مزایای آسمان مجازی

ویژگی های مفید ،انعطاف پذیری و مدولار بودن تایل های آسمان مجازی به شما این امکان را میدهد که سقف هر فضا و محیطی را با سلیقه و دیزاین دلخواه طراحی نمایید.

قابل شستشو

قابل شستشو

قابل شستشو و نگهداری آسان

جابجایی آسان

جابجایی آسان

وزن کم و انتقال به مکان جدید

کیفیت بالا

کیفیت بالا

کیفیت چاپ بالا و مواد درجه یک

گارانتی

گارانتی

پیشتیبانی معتبر و امنیت در خرید

آسمان مجازی کجا نصب میشود

به طور کلی سقف های آسمان مجازی به دلیل اینکه به صورت کاذب نصب میشوند در هر سقفی قابل اجرا میباشند.

آسمان مجازی تجاری

آسمان مجازی تجاری

قدم زدن مشتریان شما در محل های تجاری مانند پاساژها، بوتیک ها و مغازه ها و یا محل های تفریحی مانند استخرها و یا مراکز ورزشی بسیار خوشایندتر است وقتی که خود را در یک فضای باز احساس میکنند.آسمان مجازی در اینگونه فضاها دارای کارایی ویژه ای هستند.

آسمان مجازی آشپزخانه

آسمان مجازی آشپزخانه

استفاده آسمان مجازی در منازل مسکونی به ویژه آشپزخانه و سرویس بهداشتی بیشتر مورد توجه قرار گرفته، البته با نگاه دقیق تر جای مناسبتر را پیدا کنید که میتواند اتاق خواب یا سالن پذیرایی و… باشد.طرح های متنوع آسمان مجازی یک طراحی ایده ال برای خانه شما را فراهم کرده است.

آسمان مجازی پزشکی

آسمان مجازی پزشکی

 فضاهای پزشکی و درمانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.تاثیر روانی و فیزیولوژیکی ساطع شده از رنگهای زنده و طبیعی آسمان مجازی به اندازه طراحی داخلی فضای بیمارستانی ، دندانپزشکی،مطب ها و آزمایشگاه از اهمیت ویژهای برخوردار میباشد.

انواع سقف آسمان مجازی

به طور کلی سقف های آسمان مجازی به دلیل اینکه به صورت کاذب نصب میشوند در هر سقفی قابل اجرا میباشند.در سقف های کاذب کناف، سقف های رابیتس و گچی ، سقف های PVC و سقف های شبکه کلیک.ممکن است سقف های شما به صورت کاذب اجرا شده باشد و دهانه هایی در آن تعبیه شده باشد و یا اینکه سقف شما توسط چوب ، PVC و یا فلز به صورت مشبک یا ریلبندی شده باشد که شما میتوانید از سقف آسمان مجازی در آن استفاده نمایید.

تفاوت آسمان مجازی و سقف کشسان

تفاوت اصلی آسمان مجازی و سقف کشسان در این دو مدل سقف در نحوه دسترسی و همینطور نظافت آن میباشد.برای دسترسی به پشت سقف های کششی حتما باید توسط متخصص این امر صورت گیرد، زیرا سقف کاذب کشسان باید توسط ابزار مخصوص ابتدا کلا باز شده و بعداز انجام تعمیرات و یا تعویض لامپ ها توسط هیتر های مخصوص دوباره حرارت دیده و سپس در جای خود نصب شود.این مراحل حتما باید توسط تیم اجرایی مخصوص صورت بپذیرد.در سقف های آسمان مجازی اسمان نما این مراحل به راحتی انجام شده و حتی نیاز به تخصص خاصی ندارد.زیرا به راحتی هر تایل تصویردارقابلیت جابجایی را دارد.تفاوت آسمان مجازی و سقف کشسان دارای نکاتی در هنگام نصب نیز هست.

سفارش آسمان مجازی

09182424244

نظر شما ؟