سوالات متداول​

چه محصولاتی را می‌توانم به شما سفارش دهم؟

شما می‌توانید تمامی محصولات چاپی ما را به صورت آنلاین سفارش دهید. اما اگر محصولی مد نظرتان است که در سایت ما مشاهده نکرده‌اید می‌توانید با شماره 08337211015 تماس گرفته و درخواست ثبت سفارش خود را به صورت اختصاصی به کارشناسان فروش ما اعلام نمایید و یا با شماره 0918476613 تماس گرفته و ثبت سفارش خود را به صورت فوری انجام دهید.

نحوه پرداخت به چه صورت است؟

شما می‌توانید جهت پرداخت مبلغ سفارش، از طریق سرویس کارت به کارت اقدام نمایید.

لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق، تصویر فیش واریزی را به همراه شماره سفارش خود از طریق یکی از روش‌های زیر برای ما ارسال فرمایید. توجه داشته باشید که عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به چاپ هنر پارسی باعث می‌گردد تا سفارش شما در پروسه تولید قرار نگیرد.

واتساپ : 09184766135

تلگرام : honarparsimadani@

گارانتی محصولات

شرایط گارانتی در چاپ هنر پارسی به چه صورت است؟

اگر بخواهیم به طور شفاف‌تر بیان کنیم، بخش عمده کنترل کیفیت یک محصول، به پیش از چاپ آن برمی‌گردد. زیرا بسیاری از فایل‌های طراحی که برای چاپخانه‌ها ارسال می‌شوند دارای مشکلات پنهانی هستند که بعضا در ظاهر اصلا مشخص نیستند، اما متاسفانه در فرآیند چاپ و نتیجه نهایی به صورت ایرادهای رنگی و چاپی نمایان می‌شوند.

از این رو ما فایل طراحی شما را از جهات مختلف بررسی می‌کنیم و در صورت مشاهده هرگونه مسئله و یا مغایرت با نکات چاپ و صحافی حتما به شما اطلاع می‌دهیم. در این میان اگر امکان اصلاح آن‌ها توسط ما وجود داشته باشد خود ما انجام خواهیم داد؛ در غیر این صورت اگر مشکلات موجود به‌گونه‌ای باشند که اصلاح آن‌ها باید حتما توسط شما انجام گیرد، همه موارد را با شما در میان خواهیم گذاشت و شما را راهنمایی خواهیم کرد تا پس از ویرایش‌های لازم مجددا فایل صحیح خود را برایمان ارسال نمایید.

.

.

چه ایراداتی شامل قوانین مرجوعی چاپ می‌شوند؟

1. آسیب‌دیدگی محصول

2. کامل چاپ نشدن طرح

3. ایراد رنگی در چاپ محصول

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 08337211015 تماس بگیرید

زمان تحویل سفارشات به چه صورت است؟

با توجه به نوع و تیراژ محصولی که سفارش می‌دهید زمان تحویل متفاوت خواهد بود. زمان دقیق را می‌توانید به هنگام ثبت سفارش همکاران ما به شما اطلاع خواهند داد. توجه داشته باشید که روزهای اعلام شده بر اساس روزهای کاری بوده و جمعه و ایام تعطیل رسمی شامل روزهای کاری ما نمی‌باشند.

بررسی اتوماتیک فایل

چه مواردی در بررسی اتوماتیک مورد بازنگری قرار می‌گیرد؟

1. بررسی اندازه و سایز فایل آپلود شده، و تطابق آن با سایز سفارش مشتری

2. بررسی رزولوشن فایل آپلود شده با استانداردهای چاپ

3. بررسی نداشتن رمز در فایل‌های پی‌دی‌اف

4. بررسی درست بودن تعداد صفحات محصولات چند‌صفحه‌ای

در بررسی اتوماتیک، تنها موارد ذکر شده بررسی می‌شوند و چنانچه مشکلی مشاهده شود، به مشتری اطلاع‌رسانی می‌شود تا اصلاحات توسط مشتری انجام شود و هیچ گونه اصلاحاتی توسط کارشناسان ما انجام نخواهد شد. چنانچه فایل شما از نظر موارد فوق (اندازه و رزولوشن) در محدوده قابل قبول و مورد تایید چاپ هنر پارسی باشد، بدون دریافت تایید، به مرحله تولید و چاپ ارسال خواهد شد.

در صورت تقاضای خدمات بررسی تخصصی، فایل طراحی در چه مواردی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

1. بررسی درست بودن تعداد صفحات محصولات چند‌صفحه‌ای

2. بررسی و اصلاح مُد رنگی

3. بررسی کیفیت تصاویر داخلی

4. بررسی و اصلاح اضافه رنگ

5. بررسی و اصلاح محدوده برش و محل تا

6. بررسی و اصلاح پروفایل رنگی متناسب با متریال چاپی

7. بررسی رنگ‌های خاص (ساختگی) به کار رفته در فایل

طی خدمات بررسی تخصصی، فایل شما از نظر موارد فوق بررسی می‌شود، و چنانچه امکان اصلاح وجود داشته باشد، انجام خواهند شد و پس از تایید مجدد مشتری به مرحله تولید و چاپ ارسال خواهند شد. برای انجام فرایند بررسی تخصصی و تایید مجدد طرح، بسته به میزان سفارش حداقل یک روز کاری به زمان تحویل سفارش اضافه می‌شود.

.

.

مُد رنگی CMYK چیست و چه تفاوتی با مُد رنگی RGB دارد؟

مُد رنگی CMYK مخصوص گرافیک چاپی است و مخفف چهار رنگ مشکی (Black)، زرد (Yellow)، سرخابی (Magenta) و آبی فیروزه‌ایی (Cyan) است. سایر رنگ‌ها از ترکیب این چهار رنگ اصلی ایجاد می‌شوند. توجه داشته باشید که فایل‌های ارسالی شما بایستی با این مُد رنگی طراحی شده باشند. مُد رنگی RGB برای چاپ مناسب نیست زیرا پس از چاپ باعث ایجاد تفاوت رنگ بین طرح اصلی و کار چاپ شده، می‌شود.

.

فایل‌هایی که در سایت آپلود می‌کنیم باید دارای چه ویژگی‌های باشند؟

فایل ارسالی شما باید از کیفیت بالا و رزولوشن استاندارد برخوردار باشد (Dpi استاندارد برای کلیه فایل‌های چاپی 300 Dpi است، و برای فایل‌های لارج فرمت 150Dpi است). فرمت‌های قابل قبول برای چاپ به ترتیب TIFF، PDF، و JPEG هستند. می‌توانید فایل خود را به هر یک از این فرمت‌ها ارسال نمایید. البته توجه داشته باشید که فرمت TIFF ایده‌آل‌ترین فرمت برای چاپ است و باعث کاهش کیفیت و ایجاد ایراد در فایل نمی‌شود. برای مطالعه بیشتر و دقیق‌تر نکات مهم در طراحی یک فایل چاپی می‌توانید به صفحه راهنمای طراحی و آماده‌سازی فایل چاپی مراجعه فرمایید.